دوشنبه ۲۱ مردادماه ۹۸، شروع دوره مربی‌گری درجه ۳ کوه‌پیمایی کشوری بانوان، استان خراسان رضوی

دوشنبه ۲۱ مردادماه ۹۸، شروع دوره مربی‌گری درجه ۳ کوه‌پیمایی کشوری بانوان، استان خراسان رضوی

دوشنبه ۲۱ مردادماه ۹۸، شروع دوره مربی‌گری درجه ۳ کوه‌پیمایی کشوری بانوان، استان خراسان رضوی؛

همزمان با عید سعید قربان؛ بنا به هماهنگی‌‌های انجام شده و پس از برگزاری آزمون ورودی در اردیبهشت‌ماه، صبح دوشنبه ۲۱ مردادماه ۹۸ ، دوره ۵ روزه مربی‌گری درجه ۳ کوه‌پیمایی بانوان، با حضور آقایان شوشتری، زحمتکش عضو هیئت رئیسه و رئیس هیئت استان، خانم وفائیان نایب رئیس، آقایان احمد ظریف و خوشدل از پیش‌‌کسوتان و مربیان استان و حاج‌آقای لطفی، کادر مدرسین و تیم اجرایی و با برگزاری افتتاحیه در محل قرارگاه شهید احمدی اخلمد آغاز گردید.

کادر مدرسین آزمون شامل خانم‌ها سلماسی و رضایی و آقایان مودتی و آقاسیدی و همچنین تعداد ۲۳ شرکت کننده، از استان‌های اصفهان، قزوین، تهران، مازندران، خوزستان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی در این دوره حضور داشتند.
این دوره به مدت پنج روز در منطقه اخلمد ادامه داشته و سرپرستی آن به عهده آقای خویی مسئول کارگروه آموزش هیئت استان، و هماهنگی و امدادگری بانوان به عهده خانم فاطمه ابراهیمی بوده‌است.

کارگروه آموزش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه آموزش ۰ نظر

اتمام دوره دو روزه آزمون ورودی مربیگری درجه سه کوه‌پیمایی؛

مقارن ساعت ۱۴ روز جمعه ۶ اردیبهشت‌ماه ۹۸، آزمون ورودی مربیگری درجه سه کوه‌پیمایی با استعداد ۴۶ نفر در منطقه اخلمد به پایان رسید. در این دوره دو روزه ضمن

کارگروه آموزش ۰ نظر

خراسان رضوی و کسب رتبه دوم کشور در آموزش؛ ۳ ماهه اول سال ۹۶؛

آمار کلاسها و نفرات شرکت کننده و باشگاهها

کارگروه آموزش ۰ نظر

پنج‌شنبه ۲۳ شهریورماه ۹۶، شروع آزمون ورودی مربی‌گری درجه ۳ کوه‌پیمایی، استان خراسان رضوی

بنا به هماهنگی‌‌های انجام شده و برابر اطلاعیه‌های فراخوان قبلی، صبح پنج‌شنبه ۲۳ شهریورماه ۹۶، آزمون ورودی مربی‌گری درجه ۳ کوه‌پیمایی، با حضور مسئولین و بعضی پیش‌کسوتان هیئت استان، هلال

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!