شبی با پیش‌کسوت؛ کاری ماندگار و ادامه‌دار از باشگاه تخصصی غارنوردی و دره‌نوردی کاوشگران مشهد

باشگاه تخصصی کاوشگران ضمن فعالیت‌های تخصصی خود مصمم است طرح «شبی با پیش‌کسوت» را بصورت ماهیانه از مهرماه سال جاری با حضور پیش‌کسوتان و قدیمی‌های جامعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان برگزار نماید. در این طرح هر ماه یکی از بزرگان و پیش‌کسوتان به مربیان جوان و کوه‌نوردان نسل جدید معرفی و تجارب ارزنده سال‌ها تلاش در عرصه کوه‌نوردی این بزرگان به ایشان منتقل خواهد شد.

بنا به اعلام این باشگاه، دعوت میهمان پیش‌کسوت در این برنامه، دارای تقدم و تاخری نبوده و از همه بزرگانی که در کوه‌نوردی استان تاثیرگذار بوده‌اند دعوت به عمل خواهد آمد و قطعا تلاش این است نسل جوان کوه‌نوردی از تجارب ارزنده یکایک آنان بهرمند شوند.
اولین جلسه شبی با پیش کسوت، شامگاه یک‌شنبه ۱۴ مهرماه، با حضور پیش‌کسوت گرامی آقای طاهر زاهدی در محل این باشگاه برگزار گردید.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی مراتب قدردانی خود را از هیئت مدیره و دست‌اندرکاران باشگاه کاوشگران بابت این اقدام پسندیده اعلام و ابراز می‌دارد.

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

ارسال گزارشات مصور فعالیت‌ها به فدراسیون و اداره کل

درپی دریافت گزارشات هیئت‌ شهرستان‌ها، روابط عمومی هیئت استان اقدام به آماده‌سازی و ارسال آن‌ها به فدراسیون و اداره کل نمود: – بولتن گزارشات مصور و مفصل سال ۹۶ کارگروه

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

گفتگوی روزنامه قدس با جواد نوروزی

روزنامه قدس ، گفتگویی با جواد نوروزی، مسئول کارگروه هیمالیانوردی هیئت خراسان رضوی، حاضر در منطقه عملیاتی دنا انجام داد و بنام داستان امداد در دنا چاپ گردید. http://www.qudsonline.ir/news/590141

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!