مشارکت ۲۱ فدراسیون ورزشی در «سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور»

مشارکت ۲۱ فدراسیون ورزشی در «سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور»

رویکرد برگزاری المپیاد استعدادهای برتر، توسعه ورزش قهرمانی بوده و قهرمان‌پروری در گروه‌های سنی قبل از بزرگسالی برای حضور پر قدرت در میادین جهانی آتی به منظور کسب مدال‌ بیشتر در رشته‌های مختلف خواهد بود.

🔴با توجه به بخشنامه معاونت محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به استان‌ها، این دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش با هدف موفقیت کاروان ورزشی ایران در «مسابقات آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین» و «المپیک ۲۰۲۲ جوانان سنگال» و «المپیک ۲۰۲۴ پاریس» برگزار خواهد شد.

مقرر است پس از فراهم شدن شرایط مساعد “رفع بیماری کرونا” نحوه و زمان اجرای آن به استان‌ها و فدراسیون‌های ورزشی ابلاغ شود.

کارگروه صعودهای ورزشی
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی؛ ۷ فروردین ۱۳۹۹

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

درخشش طلائی و نقره‌ای سنگ‌نوردان نوجوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا؛

در ادامه مسابقات سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا که در چین جریان دارد، دو سنگ‌نورد خوب کشورمان در ماده «سرعت» دختران و پسران رده نوجوانان موفق به کسب دو

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

کسب مقام چهارم مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی نوجوانان توسط تامیلا تذری

مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا از صبح روز ۲۵ آذر با حضور ۱۴۳ ورزشکار از کشورهای ایران، سنگاپور، چین، تایلند، قزاقستان، هندوستان، کره جنوبی، هنگ کنگ در کشور سنگاپور آغاز شد.

کار گروه صعود های ورزشی ۰ نظر

عزیمت سنگ‌نورد خراسانی “آقای پوریا کریم‌پور “به روسیه

آقای پوریا کریم‌پور از اعضای تیم ملی سنگ‌نوردی کشورمان، در گرایش سرعت مسابقات جام جهانی روسیه، ظهر روز گذشته جهت حضور در مسابقات جام‌جهانی مسکو ۲۰۱۸ عازم کشور روسیه می‌شود.

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!