معرفی برگزارکنندگان و مدرسین برتر دوره‌های آموزشی استان در سال ۱۳۹۹؛

معرفی برگزارکنندگان و مدرسین برتر دوره‌های آموزشی استان در سال ۱۳۹۹؛

🔴معرفی برگزارکنندگان و مدرسین برتر دوره‌های آموزشی استان در سال ۱۳۹۹؛

🔴هیئت‌های «تربت‌حیدریه»، «کاشمر و نیشابور» و «سبزوار»؛ باشگاه‌های «احد»، «کاوشگران» و «اوج»؛ آقایان «حسام عباسی»، «علی قربانزاده» و «علی کاوسی» در صدر جدول؛

بر اساس آمار به دست‌آمده توسط کارگروه آمار و انفورماتیک هیئت استان، برگزارکنندگان و مدرسین برتر دوره‌های آموزشی استان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی برگزارشده در سال ۹۹ مشخص شدند.

🔵در بخش هیئت‌های کوه‌نوردی و صعوهای ورزشی شهرستان‌های استان:
هیئت «شهرستان تربت‌حیدریه با ۱۳ دوره و ۵.۷۷٪ از کل دوره‌های استان»، عنوان برگزارکننده برتر و هیئت‌های «شهرستان کاشمر و نیشابور هرکدام با ۷ دوره و ۲.۱۱٪ از کل دوره‌های استان و شهرستان سبزوار با ۶ دوره و ۲.۶۶٪ از کل دوره‌های استان» در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

🔵در بخش باشگاه‌های کوه‌نوردی استان:
باشگاه «احد با ۳۲ دوره و ۱۴.۲۲٪ از کل دوره‌های استان» عنوان برگزارکننده برتر و باشگاه‌های «کاوشگران با ۱۹ دوره و ۸.۴۴٪ از کل دوره‌های استان» و «اوج با ۱۶ دوره ۷.۱۱٪ از کل دوره‌های استان» به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب نمودند.

🔵در بخش مدرسان و مربیان:
آقایان «حسام عباسی ۲۰ دوره» عنوان اول را به خود اختصاص داده و آقایان «میرزا علی قربان زاده و علی کاوسی هر کدام با ۱۸ دوره» در رده‌ دوم مشترک و آقای «جواد کریم‌پور با ۱۵ دوره» در رده سوم قرار گرفتند.

🔴در مجموع ۲۲۵ دوره آموزشی با حضور ۲۶۶۰ نفر شامل ۱۷۵۹ آقا با ۶۶.۱۳٪ و ۹۰۱ خانم با ۳۳.۸۷٪ شرکت‌کننده در سال ۹۹ توسط ۳۱ هیئت و باشگاه در سطح استان برگزار گردیده که تعداد ۳۳ دوره معادل ۱۴.۶۷٪ از کل دوره‌های استان توسط ۳ هیئت برتر ذکرشده و ۶۷ دوره معادل ۲۹.۷۸٪ از کل دوره‌ها توسط ۳ باشگاه برتر یاد شده برگزار گردیده و ۵۵.۵۶٪ باقیمانده دوره‌ها نیز توسط ۲۵ برگزارکننده دیگر اعم از هیئت‌های شهرستان و باشگاه‌ها اجرا شده‌است.

مطابق روال اعلام‌شده در شهرستان‌هایی از جمله مشهد که دارای باشگاه‌های متعدد هستند، هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی برگزاری دوره‌های آموزشی را ترجیحٱ در اختیار باشگاه‌های فعال در شهرستان گذاشته و صرفٱ در موارد خاص مبادرت به تشکیل و برگزاری دوره می‌نمایند.
همچنین دوره‌های برگزارشده توسط هیئت استان شامل دوره‌هایی است که بنا به درخواست سازمان‌ها، نهادها، هیئت‌ها و باشگاه‌های فاقد امکانات دسترسی به پرتال آموزش و با هماهنگی کارگروه آموزش کارسازی گردیده و قاعدتا از شمول رده‌بندی برگزارکنندگان خارج شده‌است.

هیئت استان تلاش، فعالیت‌ و زحمات هیئت‌های شهرستان‌ها، باشگاه‌ها، مرببان و علاقمندی فراگیران را ارج نهاده و صمیمانه از آنان قدردانی می‌نماید.

🔴لازم به ذکر است در مقاطعی از سال ۹۹ بنا به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، برگزاری دوره‌های آموزشی در استان ممنوع بوده‌است. ش ۴۰۰/۳۴

ناصر خویی، کارگروه آموزش؛
حسام‌الدین عباسی، کارگروه آمار و انفورماتیک؛
هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی، ۲۵ فروردین‌ماه ۴۰۰
@Khmount
khmount.ir
https://www.instagram.com/khrmount?r=nametag

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه آموزش ۰ نظر

بازدید از دوره آموزشی نجات فنی؛

عصر روز جمعه ۸ تیرماه ۹۷، رئیس هیئت استان و مسئول کارگروه آموزش در معیت نایب‌رؤسای استان و مشهد با حضور در محل دوره آموزشی نجات فنی باشگاه اوج مشهد،

کارگروه آموزش ۰ نظر

معرفی برگزارکنندگان و مدرسین برتر دوره‌های آموزشی استان در سال ۱۳۹۷؛

?هیئت‌های «سبزوار»، «خواف» و «طرقبه شاندیز»؛ باشگاه‌های «آزادگان مشهد»، «اوج» و «احد خراسان»؛ آقایان «علی کاوسی»، «جواد کریم‌پور» و «حسام‌الدین عباسی» در صدر جدول برگزاری دوره‌های آموزشی؛ بر اساس آمار

کارگروه آموزش ۰ نظر

کلاس‌ها و دوره‌های غیر رسمی «دانش‌افزایی» و عدم صدور گواهینامه فدراسیون؛

نظر به پرسش‌های متعدد کارآموزان و همنوردان از رسمیت و وجاهت دوره‌های «دانش‌افزایی» که عمدتٱ توسط باشگاه‌ها برگزار می‌شود، به آگاهی می‌رساند، کلاس‌های تئوری و گاهٱ عملی که تحت عنوان