🔴دیدار با مسئولین و کوه‌نوردان و برگزاری مراسم معارفه اولین رئیس هیئت ورزشی «شهرستان کوهسرخ»

ظهر چهارشنبه ۱۷ اذرماه ۱۴۰۰، مراسم معارفه رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان کوهسرخ با حضور آقایان زحمتکش و شوشتری رئیس و عضو هیئت رئیسه هیئت استان و مسئولین شهرستان کوهسرخ در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم که فرماندار، امام جمعه، رئیس اداره اوقاف کاشمر و کوهسرخ، رئیس اداره ورزش و جوانان و بعضی مسئولین دیگر و دهیاران حضور داشتند، پس از سخنان کوتاهی در باب استعدادهای شهرستان کوهسرخ و ضرورت ساماندهی ورزش کوه‌پیمایی و کوه‌نوردی در ابعاد همگانی و تخصصی توسط رییس هیئت استان، حکم ابلاغ آقای «علیرضا بهزادپور» برای تصدی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی «شهرستان کوهسرخ» به ایشان تقدیم گردید.

آقای بهزادپور عضو شورای اسلامی شهر ریوش و از جوانان فعال عرصه فرهنگی اجتماعی در منطقه است که با پیشنهاد اداره محترم ورزش و جوانان کوهسرخ و تأیید هیئت رئیسه به ریاست اولین هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان کوهسرخ که اولین هیئت ورزشی شهرستان نیز می‌باشد برای مدت ۴ سال انتصاب گردید.

شهرستان کوهسرخ با تحت پوشش داشتن مناطق پراستعداد طبیعی و علاقمندان به کوه‌نوردی و دوستدار طبیعت، از دیرباز دارای ظرفیت بالایی در این زمینه بوده‌است.

در ادامه مراسم، با حضور آقای مهندس امین شهردار پرتلاش شهر مرکز شهرستان، ریوش، از سایت جانمایی‌شده کوه‌پارک در دامنه ارتفاعات شمالی این شهر و در مجاورت مزار شهدای گمنام که در حال برنامه‌ریزی برای احداث خانه کوه‌نورد نیز می‌باشد بازدید بعمل امد.

هیئت استان ضمن تشکر و قدردانی از جناب اقای حمیدیان رئیس محترم اداره ورزش و جوانان کوهسرخ برای اهتمام در تشکیل هیئت شهرستان، از حضور و همیاری جناب آقایان رمضانی فرماندار محترم، حجج اسلام رضایی و نیساری امام جمعه محترم و رئیس موقوفات کاشمر و کوهسرخ، مهندس امین شهردار محترم، دهیاران، کوه‌نوردان و بعضی سمن‌های شهرستان در مراسم یادشده و همچنین از آقای جواد صادق نژاد که مسئولیت کوه‌نوردی بخش کوهسرخ را در زمانی که بخشی از کاشمر محسوب می‌شد عهده‌دار بودند سپاس‌گزاری می‌نماید.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی؛ ۱۹ آذرماه ۱۴۰۰
@Khmount
khmount.ir
https://www.instagram.com/khrmount

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

پایان مرحله سوم پاکسازی دیوار نوشته‌های منطقه کتیبه هفت حوض

طبق اطلاعیه فراخوان هیئت کوه‌نوردی استان و پیج رسمی دیدبان (کارگروه حفاظت از محیط کوهستان استان) مورخه ۸ دی ماه ۹۶ مرحله سوم پاکسازی دیوارنوشته‌های منطقه هفت حوض انجام شد.

فدراسيون كوه نوردي و صعودهاي ورزشي ۰ نظر

گزارشی از برگزاری جلسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوه نوردی ؛

جلسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوه نوردی صبح امروز به صورت مجازی و از طریق اسکایپ برگزار شد. در این جلسه ۵عضو دائمی، ٢ عضو مکاتبه ای و اعضای هیئت

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*