🔴دیدار سرپرست و مسئولین کارگروه‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی تربت‌حیدریه با رئیس هیئت استان

🔴دیدار سرپرست و مسئولین کارگروه‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی تربت‌حیدریه با رئیس هیئت استان

شامگاه یک‌شنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۰ آقای هاشمی‌زاده سرپرست و مسئولین کارگروه‌های هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی تربت‌حیدریه با حضور در محل هیئت استان با آقایان زحمتکش و مذهبی رئیس و بازرس این هیئت دیدار و گفتگو کردند.

آقایان هاشمی زاده سرپرست هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی تربت حیدریه، توکلیان دبیرهیئت، فقفوریان، حاجی‌زاده، فیروز مقدم، ذاکری، افشاریان، و علیزاده مسئولین کارگروه‌های ایمنی، جستجو و نجات، صعودهای ورزشی، امور پناهگاه‌ها، هیمالیانوردی، حفظ محیط کوهستان و آموزش هیئت این شهرستان حضور داشتند.

در این نشست آقای هاشمی زاده پس از بیان سخنانی کوتاه در باب استعدادهای شهرستان تربت حیدریه، کادر و مسئولیت‌های جدید این هیئت را معرفی نمودند. سپس هر یک از مسولین کارگروه‌های مختلف علاوه بر بیان نظرات خود به شرح برنامه‌های آینده کارگروه مربوطه پرداختند.

در این دیدار، موضوعات زیست‌محیطی و اقدامات انجام شده، عقد تفاهم‌نامه و تحویل زمین برای احداث سالن اختصاصی، تلاش برای جذب منابع لازم و همیاری خیرین و کوه‌نوردان، و همچنین آمادگی شهرستان برای میزبانی دوره‌های آموزشی کشوری از سوی مسئولین هیئت تربت‌حیدریه مطرح و مورد گفتگو قرار گرفت.

در پایان رئیس هیئت استان ضمن تشکر از آقای هاشمی زاده و هیئت همراه، با تأکید بر بعضی موضوعات، از جمله تلاش برای احداث و تکمیل سالن سنگ‌نوردی، اقدامات پیشگیرانه حوادث، تربیت مربی به ویژه در حیطه بانوان، نظرات خود را پیرامون مسائل مطرح شده بیان نمودند.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی؛ ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۰
@Khmount
khmount.ir
https://www.instagram.com/khrmount

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

تربت حیدریه ۰ نظر

طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف توسط کوهنوردان تربت حیدریه؛

باسلام و تحیات : در ادامه همکاری هیات کوهنوردی و اداره محیط زیست شهرستان؛ دومین طرح سرشماری حیات وحش در منطقه شکار ممنوع ژرف با موفقیت به انجام رسید. در

نیشابور ۰ نظر

حضور هیئت‌های کوه‌نوردی شهرستان‌ها در صعود سراسری کاشمر به قلل تک‌دو و تک‌منور؛

حضور هیئت‌های کوه‌نوردی شهرستان‌های کاشمر، مشهد، چناران، مه‌ولات، نیشابور، زاوه، فریمان، خواف، درگز، تربت‌حیدریه، تربت‌جام، باخرز، سبزوار، قوچان و باشگاه‌ها و تیم‌های کوه‌نوردی احد، آزادگان، کاویان، پویا، جامعه‌المصطفی، ایثار، خادم،

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*