تأکید رئیس فدراسیون بر نقش و اهمیت روابط عمومی در فدراسیون و هیأت‌ها دردومین وبینار روابط عمومی‌ها

دومین وبینار مسئولین روابط عمومی فدراسیون و روابط عمومی هیأت‌های استانی، با حضور «رضا زارعی» رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در روز سه شنبه سوم اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی؛ این وبینار به مدت ۷۵ دقیقه و با هدف «تبیین رویکردهای فدراسیون در این حوزه» و همچنین «اطلاع از وضعیت درگاه‌های اطلاع رسانی هیأت‌های استانی» برگزار گردید. در بخش ابتدایی این نشست مجازی، پس از توضیحات و خیرمقدم عوامل کمیته روابط عمومی فدراسیون و بررسی حضور مسئولین روابط عمومی هیأت‌های استانی در وبینار، «رضا زارعی» رئیس فدراسیون، ضمن مرور لیست همکاران استانی و درگاه‌های اطلاع رسانی آنان در فضای مجازی، به بیان دیدگاه‌ها و رویکردهای خود در حوزه روابط عمومی و نقش و اهمیت آن پرداخت و خواستار حمایت بیشتر مسئولین هیئت‌های استانی از روابط عمومی‌ها شد.

وی همچنین بر تداوم برگزاری این گونه وبینارها با محوریت روابط عمومی فدراسیون و روابط عمومی هیئت ها، در سطوح مختلف و برای سایر مسئولین و کمیته‌ها، تأکید و ابراز امیدواری کرد، این روند ثمرات ارزشمندی را در حوزه «اطلاع یابی»، «اطلاع رسانی» و «اعتمادسازی» برای تنویر افکارعمومی و ارائه خدمات بهتر به جامعه کوهنوردی و صعودهای ورزشی، محقق نماید. در ادامه، برخی از مسئولین روابط عمومی هیأت‌های استانی به طرح سئوالات خود از رئیس فدراسیون پرداختند، که «زارعی» نیز به سئوالات آنان پاسخ گفت و همچنین مقرر شد؛ وبینار بعدی، در هفته پایانی اسفند ۱۴۰۰ با حضور، رئیس فدراسیون، رؤسای هیأت‌ها و همراهی مسئولین روابط عمومی هیأت‌ها برگزار شود.

این وبینار با ارائه نکاتی کاربردی در نحوه پوشش اخبار و همچنین تأکید مجدد بر ضرورت ایجاد سایت، صفحه و کانال برای هیأت‌ها به پایان رسید.

در این وبینار آقای جلال صادقی مسؤل روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی حضور داشتند.

در جدول مسئولین روابط عمومی هیأت‌های استانی حاضر در وبینار به رنگ سبز و غایبین به رنگ زرد مشخص شده‌اند.

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

نشست هم‌اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با رؤسای هیئت‌های ورزشی استان با حضور معاونین، شب گذشته «۶ اردیبهشت‌ماه ۹۷» به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد

عصر روز گذشته «۶ اردیبهشت‌ماه ۹۷» نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و معاونین با رؤسای هیئت‌های ورزشی استان در محل ساختمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

کارگروه روابط عمومی و فرهنگی ۰ نظر

انعکاس اظهارات رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان در روزنامه خراسان دوشنبه ۱۳ آذر ۹۶

روز یکشنبه ۱۲آذر ۹۶ نشست خبری سالیانه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان با اصحاب رسانه در محل اداه کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید. در این نشست مباحث

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*