🔴بازدید رئیس کمیته پناهگاه‌ها و تأسیسات فدراسیون از قرارگاه کوه‌نوردی شهید حسین احمدی اخلمد

🔴بازدید رئیس کمیته پناهگاه‌ها و تأسیسات فدراسیون از قرارگاه کوه‌نوردی شهید حسین احمدی اخلمد

شنبه ۲۱ اسفندماه جاری همزمان با برگزاری دوره بازآموزی مربیان کوه‌پیمایی در اخلمد، آقای حسین امانی رئیس کمیته پناهگاه‌ها و تاسیسات ورزشی فدراسیون کوه‌نوردی به اتفاق رئیس هیئت استان از قسمت‌های مختلف قرارگاه کوه‌نوردی شهید حسین احمدی اخلمد بازدید نمودند.

رئیس هیئت استان طی گزارشی انجام عملیات و هزینه‌های گازکشی و نصب انشعاب و متعلقات گرمایشی این قرارگاه و همچنین خرید امتیاز انشعاب آب این مجموعه را به اطلاع ایشان رسانده و در بازدید از محوطه و آسیب‌های جدی وارد شده به ساختمان سرویس‌های بهداشتی در مدت کوتاهی که از احداث آن می‌گذرد و مخاطرات آن نیز مقرر گردید کارشناسی لازم برای تعیین وضعیت استحکام بنا و اخذ تصمیمات بعدی توسط هیئت استان انجام شود و گزارش آن به فدراسیون و اداره کل اعلام گردد.

هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان رضوی؛ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
@Khmount
khmount.ir
https://www.instagram.com/khrmount

درباره نویسنده

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کارگروه پناهگاه ها و جانپناه ها ۰ نظر

بهره برداری از سیستم روشنایی خورشیدی و تجهیزات جدید جانپناه شهید تقی رضوی قله شیرباد؛

روز گذشته طبق دعوت قبلی کارگروه پناهگاهها و جانپناه های هیئت استان، طی مراسمی در محل این جانپناه سیستم روشنایی خورشیدی و تجهیزات جدید این جانپناه رسما به بهره‌برداری رسید.

کارگروه پناهگاه ها و جانپناه ها ۰ نظر

اهداء دومین پنل خورشیدی به هیئت استان؛

چهارشنبه اول دی‌ماه ۹۵، دومین پنل خورشیدی با تجهیزات مربوطه، توسط جناب آقای امیر فرجامی، به هیئت کوه‌نوردی استان خراسان رضوی اهداء گردید. این دومین هبه جناب آقای فرجامی از

کارگروه پناهگاه ها و جانپناه ها ۰ نظر

اطلاعیه مهم ! / ممانعت از ورود افراد فاقد تجهیزات به قرارگاه‌های کوهستانیک

فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی با توجه به اعلام ناپایداری هوا طی روزهای پایانی هفته و بنا به درخواست دو کارگروه‌ فدراسیون (کارگروه پناهگاه‌ها و پزشکی،جستجو و نجات) اعلام می‌دارد:

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*