تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی استان؛

تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی استان؛

روز گذشته رئیس هیئت استان طی نامه‌ای به شرح زیر از عوامل مدیریتی استان و شهرستان در امر برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی استانی جام فجر به میزبانی شهرستان درگز تقدیر و تشکر نمود:

مدیر کل محترم ورزش و جوانان خراسان رضوی،
با سلام و تحیات،احتراماً با عنایت به برگزاری مسابقات قهرمانی سنگ‌نوردی جام فجر استان به میزبانی شهرستان درگز، و با عنایت به همکاری و حمایت همه جانبه ریاست محترم اداره ورزش و جوانان آن شهرستان، لازم است مراتب تقدیر و تشکر این هیئت را از حضرت‌عالی، معاونت محترم امور ورزشی و همچنین جناب آقای پورآزاد ریاست محترم اداره ورزش و جوانان درگز ابراز و اعلام دارد.
شایان ذکر است در مراسم اختتامیه و اهدای جوائز نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها که عصر روز جمعه دوم بهمن‌ماه در سالن ورزشی تختی شهرستان درگز انجام شد، معاونت محترم فرماندار، شهردار محترم و ریاست محترم اداره ورزش و دیگر دست‌اندرکاران ورزشی و کوه‌نوردی درگز حضور داشتند که این هماهنگی و حمایت نشان از درایت مقام ورزشی متبوع آن اداره کل در شهرستان مزبور است.
تقاضا دارد به صلاحدید مراتب قدردانی و سپاس این هیئت به عوامل مربوطه امر به ابلاغ گردد.

با تجدید احترام- احمد زحمتکش
رئیس هیئت کوه‌نوردی و  صعودهای ورزشی خراسان رضوی

 

 

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مشهد ۰ نظر

صعود سه قله بلند ایران در مدت یک هفته توسط کوه‌نوردان باشگاه خادم مشهد؛

بنا به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان مشهد، تعداد ۵ نفر از کوه‌نوردان عضو این باشگاه که سرپرستی آن را آقایان محمدی و جهانی به عهده داشتند، طی

تربت حیدریه ۰ نظر

گشایش دو مسیر در دیواره حمزه شهرستان خواف؛ ارسال گزارش از هیئت کوه‌نوردی شهرستان تربت‌حیدریه؛

کوه خواجه وراب در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهر خواف قرار دارد که از طریق جاده‌ای آسفالته قابل دسترستی می باشد. دیواره‌هایی در تنگل غارحمزه با آبشارهای فصلی و حوضچه‌های

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!